Hakkımızda

Firma Profilimiz

1968 yılında Lütfü AKYAZI tarafından kurulan AKYAZI OKUL BÜRO MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ahşap cetvel üretimi ile Okmeydanı Örnektepe’de ticari faaliyetine başlar. Kırtasiyecilere ürünlerini satarak büyüme yolunda ilerlemeye başlayan AKYAZI, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişletip, yazı tahtası ve mantar pano üretmeye başlar 1985 yılında başlamıştır.

Üretime başladığı günden itibaren kalitesinden taviz vermeyen AKYAZI, daha iyi hizmet vermek amacıyla üretim parkurunu 4850m kare kapalı alana çıkarmıştır. AKYAZI tamamiyle TÜRK sermayesinin yanı sıra Dünya’nın 22 ülkesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkılarıyla da bilinmektedir. Ürün kalitesini belgelemek amacıyla TSE ve ISO 9001:2008 standartlarında üretim yapan AKYAZI 43 yıldır sorunsuz hizmetine nice 43 yıllar ekleyerek siz değerli dostlarıyla büyüme hedefindedir.

Misyonumuz

Ürün kalitesinden taviz vermeden yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanacağınız ürünleri üretmek. Kaliteli ürünleri uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için satış öncesi ve sonrası gerekli desteği vermek Siparişlerinizin zamanında teslim edilmesi de bizim önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Kalite Politikamız

AKYAZI OKUL BÜRO MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak kaliteye üretimin her aşamasında özen göstermekteyiz. Bu yüzden kullandığımız ham madde de kalite vazgeçilmez önceliğimizdir. Üretim aşamasında da işçiliği güzel yapılmış, estetik ve güzel görünümlü ürünler üretmek için gayret sarfediyoruz. TSE belgesini ve ISO 9001 : 2000’i almamızın sebebi de kaliteye verdiğimiz önemi müşterilerimize göstermektir.

Bizimle çalışan ve çalışmayan tüm dostlarımı saygıyla selamlarız.

Akyazı Okul Büro Malzemeleri olarak imalat, ihracat ve toptan satışlarımızda Mevcuttur.